Warning: Undefined array key 0 in /data/1/0/103352d8-0c9f-4ddf-afbc-a671fc3ed576/misionar.sk/web/wp-content/plugins/nextgen-gallery/src/Display/DisplayManager.php on line 79

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

REDEMPTORISTI
Viceprovincia
Michalovce.

Biblista doc. PhDr. ThDr. Daniel Slivka, PhD.

16. marca 2012 v chráme redemptoristov Matky Ustavičnej Pomoci v Starej Ľubovni sme po Liturgii pre mladých privítali biblistu doc. PhDr. ThDr. Daniela Slivku, PhD., ktorý nám rozprával o knihe Kazateľ zo Starého Zákona a jej význame pre súčasnosť. Opísal nám autora knihy ako človeka, ktorý sa pýta na otázky týkajúce sa života a smrti, bolesti a trápenia, zmyslu vecí, po ktorých túžime a ktoré nadobúdame. Stretnutie zakončil piesňou: „Nothing Else Matters“ od skupiny Metallica. Opísal situáciu, v ktorej pieseň vznikla, ako autora tohto svetového hitu delilo 15. minút od vlastnej smrti a potom sa niečo udialo a on zostal na žive. A tak povstala tá pieseň. Týmto sa chcem poďakovať Danielovi v mene všetkých, ktorí v ten deň v našom chráme boli za povzbudzujúce stretnutie.
o. Miroslav Bujdoš CSsR

neboli nájdené žiadne obrázky

Zdieľanie článku

Facebook
WhatsApp
Twitter
Email