Warning: Undefined array key 0 in /data/1/0/103352d8-0c9f-4ddf-afbc-a671fc3ed576/misionar.sk/web/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_gallery_display/module.nextgen_gallery_display.php on line 142

REDEMPTORISTI
Viceprovincia
Michalovce

Duchovné cvičenia pre mládež v michalovskom kláštore redemptoristov

V dňoch 19.-21. marca 2010 sa v michalovskom kláštore redemptoristov zišlo osem mladých ľudí, ktorí plní očakávania prišli na duchovné cvičenia na tému spoznávanie svojho povolania, ktoré viedol o. Metod Lukačik CSsR.

Počas týchto duchovných cvičení, sme sa snažili stíšiť, byť len s Bohom a počúvať jeho slovo. Náš program tvorili prednášky na tému hľadanie povolania, osobné rozhovory s duchovným otcom a iné duchovné pobožnosti. Mali sme aj sv. liturgiu pri relikviách blahoslaveného mučeníka Metoda Trčku.

no images were found

Aj touto cestou sa chcem poďakovať aj v mene ostatných mladých, redemptoristom Michalovskej viceprovincie, že nám umožnili prežívať tieto duchovné cvičenia v ich kláštore. Najväčšia vďaka patrí o. Metodovi Lukačikovi CSsR, ktorý sa o nás staral. Vďaka za jeho slová, ktoré povzbudili každého z nás do ďalšieho života s Bohom. Prajem mu veľa úspechov v jeho duchovnom živote.

MAREK

Zdieľanie článku

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Myšlienky sv. Alfonza