Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

REDEMPTORISTI
Viceprovincia
Michalovce.

Pozvánka na evanjelizačný festival

Dňa 12. júna 2010 sa v prostredí Pieninského národného parku v areáli Dunajec uskutoční BREAKFESTIVAL. Program tvoria rôzne workshopy, divadlo, tvorivé dielne a vystúpenie hudobných kapiel s bohatým sprievodným programom.

Charakteristika akcie.

„Nestíham….., ponáhľam sa, nemám čas….., stres…, náhlenie….., stiesňujúce termíny….,“ to sú slová, ktoré často používame na vyjadrenie toho pocitu zo života, ktorý väčšina ľudí dnes charakterizuje. Tempo doby nás ťahá so sebou. Už sa ani nezamýšľame čo je viac, alebo menej podstatné v našom živote.

Si s tým spokojný/á?

Ak ťa rýchlosť dnešného života oslabuje, ponúkame ti jedinečný zážitok.

Trochu pribrzdi!!!

Pribrzdi tempo, zastav sa, pouvažuj, popozeraj sa lepšie okolo seba, zamysli sa nad sebou. Aby si náhodou svojím zhonom, celý život nevedomky neutekal sám pred sebou.

Zastav sa teda – DAJ SI PAUZU!

Príď 12. júna do Červeného kláštora na Breakfestival. Určite neoľutuješ, keď zoberieš so sebou svoju manželku, svoje deti alebo svojich kamarátov. S evanjelizačným divadielkom pre deti čaká na teba Vlado Špurek – „desJano“, množstvo workshopov a zábavných atrakcii pre deti. Mladú generáciu ľudí, čaká sedem kapiel s hudobno – duchovným programom a speaker: Marian Kuffa.

Pribrzdi trochu – DAJ SI PAUZU, aby sa tvoj život stal užitočnejším: pre teba, tvoju rodinu a spoločenstvo. Aby tvoje srdce bolo plnšie na život. Nielen na ten, ktorý ponúka svet, ale aj na ten, ktorý dáva Boh.

Viac informácií o podujatí nájdeš na www.breakfestival.sk

Pozvánka na stiahnutie.

Program na stiahnutie.

Plagát na stiahnutie.

Zdieľanie článku

Facebook
WhatsApp
Twitter
Email