REDEMPTORISTI
Viceprovincia
Michalovce

Redemptorista Bujdoš pripravuje pravidelnú reláciu o živote s Bohom

Bratislava 29. januára (TK KBS) O živote s Bohom, ako o jednom veľkom dobrodružstve, pripravuje redemptorista o. Miroslav Bujdoš z Kongregácie najsvätejšieho Vykupiteľa reláciu Život s Kristom. Sledovať ju môžu záujemcovia na Logos TV a TV Zemplín a rovnako aj na kanáli na YouTube. Každý štvrtok vychádza jeho nová časť.

Videá do tohto projektu pripravuje otec Bujdoš sám a chce nimi odpovedať na potrebu evanjelizácie v tejto digitálnej dobe. Skúsenosti s priamou evanjelizáciou má z misijného tímu redemptoristov, ktorí robil misie na školách. Cieľovou skupinou týchto videí však nie sú iba mladí, keďže sa venuje aj témam spojeným s výchovou a vzťahmi v manželstve, ale aj duchovným témam týkajúcich sa modlitby, odpustenia a zmyslu života.

Autor je v súčasnosti je na štúdiách morálnej teológie na Alfonziánskej akadémii v Ríme a vo vyrábaní videí plánuje pokračovať. Všetky príspevky je možné nájsť TU. Doteraz publikoval 13 tém.

V roku 2021 si redemptoristi pripomínajú 100 rokov od príchodu na Slovensko. O ich aktivitách počas jubilejného roka si môžete prečítať TU.


Zdroj: TK KBS

Zdieľanie článku

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Myšlienky sv. Alfonza