Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

REDEMPTORISTI
Viceprovincia
Michalovce.

Stretnutie členov Arcibratstva sv. ruženca z Michaloviec

Dňa 1. marca 2016 sa v našej bazilike Zoslania Sv. Ducha uskutočnilo stretnutie členov Arcibratstva sv. ruženca z Michaloviec a okolia. Tento rok to už bolo druhé stretnutie, ktorého sa zúčastnilo okolo 30 členov. Počas stretnutia sme si vysvetlili niektoré veci ohľadne modlitby ruženca.  My, redemptoristi, chceme takýmto spôsobom zaktivizovať činnosť členov ASR nielen v Michalovciach, ale takisto chceme pozvať spoločenstvá z iných farností, aby hľadali formy ako zviditeľniť svoje spoločenstvo. Taktiež sme sa dohodli na pravidelných, každomesačných stretnutiach, nielen pre členov z Michaloviec. Nasledujúce stretnutie pre členov z Michaloviec bude 10. apríla 2016 v popoludňajších hodinách, počas ktorého sa dohodneme na konkrétnej forme nasledujúcich stretnutí (katechézy, biblické hodinky a pod.).

Členovia ASR z Michaloviec budú už tento piatok, 11. marca 2016, viesť krížovú cestu v bazilike v Michalovciach.

Pripravujeme aj internetovú stránku Arcibratstva, ktorá bude obsahovať základné informácie, fotografie zo stretnutí, katechézy o ruženci a mariánskej duchovnosti, pozvánky na stretnutia a pod.

 

o. Jozef Troja CSsR

Zdieľanie článku

Facebook
WhatsApp
Twitter
Email