Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

REDEMPTORISTI
Viceprovincia
Michalovce.

Stretnutie rodín – Domaša

Ráno 15. 06. 2024 sme sa v menšom počte stretli na parkovisku pri kláštore redemptoristov. Spolu päť áut bolo pripravených vyraziť za dobrodružstvom na našom ďalšom spoločnom výlete.

Po štyridsiatich minútach veselej cesty sme zastali na brehoch Domaše, kde na nás už čakala výletná loď Bohémia. Na nej sme sa dozvedeli ako vznikol názov Domaša, čo prežívali ľudia, ktorí opúšťali svoje domovy a mnohé ďalšie zaujímavé informácie. Počas celého času nám vyhrávala veselá hudba. Celá plavba trvala asi hodinu. Nezabudli sme ani na spoločnú fotku. A už nám aj škvŕkalo v našich hladných bruškách. Po dobrom a výdatnom obede sme sa rozdelili na dve menšie skupiny. Mladší účastníci (od 7 mesiacov do 5 rokov) sa ostali hrať na ihrisku pre menších a naši teenageri si spoločne šli zahrať našu najobľúbenejšiu hru – futbal :D. Neskôr nechýbali spoločné skrývačky a naháňačky.

            V podvečerných hodinách sme sa vrátili spokojní a šťastní domov. Už teraz sa tešíme na ďalšie spoločné výlety. Veľká vďaka Bohu a hlavne organizátorom za možnosť stráviť spoločný čas. ĎAKUJEME.

Zdroj a viac: Bazilika minor Michalovce

Stretnutie rodín - Domaša 2024

Obrázok 1 z 5

Zdieľanie článku

Facebook
WhatsApp
Twitter
Email